Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Reference

NejŘemeslníci.cz

Byla jsem maximálně spokojena! Odjeli jsem na týden na hory a vrátili jsme se do bytu s renovovanou koupelnou a kuchyňskou linkou. Vše proběhlo bez problémů a dle dohody. Rozhodně doporučuji!

Příjemné a rychlé jednání i kvalitně odvedená práce. Rozhodně doporučuji.

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

všechny reference na NejRemeslnici.cz

Firmy.cz

Dobrý den, po oslovení aspoň desítky hodinových manželů, kde jsem neuspěla, jsem našla "Ferdu", kde byli ochotní přijet udělat i drobnosti. Práce byla perfektně odvedena. Příště už nebudu chtít nikoho jiného. Vyzkoušejte a dáte mi za pravdu.

Hezký den, výborné, kvalitní a rychlé služby. Příjemní lidé, vstřícne chování a rychlé jednání. Vřele všem doporučuji. S úctou ah.

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

všechny reference na Firmy.cz

Facebook

Vaši firmu mohu jen doporučit. Obrátila jsem se na Vás již několikrát (a určitě ne naposledy) a pokaždé můžu pochválit přesnost, pečlivost, rychlé jednání. Díky

Naprosto bezproblémová domluva, flexibilní přístup a velká pomoc v situaci, kdy bych nad tím sama zaplakala. Pánové byli moc šikovní a ochotní. Takže díky!

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji

všechny reference na Facebooku

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce